Máma ve městě

Moje cesta životem

K dětem jsem měla vždycky blízko. Tak nějak jsem tušila, že se jim chci věnovat více. Jsou mou vášní. Něčím, co mě naplňuje. Psaní je mou další vášní a tak jsem si řekla, proč to nespojit. Proč se tomu nevěnovat. A tak nějak začala má cesta k tomuto blogu. Začala jsem formulovat své myšlenky do vět a z nich vznikly a vznikají články. Dělám co mě baví. Inspiraci beru ze života.

Další část, které se zde věnuji, jsou recenze na různé místa, kde vaří, výlety, apod. Můžete si přečíst, kde jsem byla, co doporučuji a co naopak ne. Kam určitě vyrazit a co si dát a kam určitě nevyrazit. Pokud trpíte nějakou alergií na potraviny, jako já, určitě si počtěte, kde na alergiky myslí a kde nikoliv.

    Máma ve městě

    Jak otěhotnět a nezbláznit se

    01. Jan 1970

    Konečně můžu veřejně světu říct: JSEM V TOM!! A nyní se s vámi všemi podělit o to, jak se nám to povedlo a co všechno tomu předcházelo. Samozřejmě tady nemusím popisovat JAK vznikají děti (doufám :) ... ) Naše cesta k miminku sice nebyla komplikovaná hodně, ale drobné komplikace se vyskytly. Ráda se s vámi podělím o to, jak to všechno ustát a nezbláznit se.